czekoladoweprezenty.com

Najbardziej czekoladowe prezenty
kosz
Nasze prezenty

Kosze świąteczne- czy warto dawać je kontrahentom?

Kosze  świąteczne dla firm to idealny pomysł na obdarowanie firm współpracujących bądź swoich pracowników ciekawym, niezobowiązującym prezentem z różnych okazji, świąt, rocznic, czy choćby nawet urodzin.  
Dawanie upominków sprzyja budowaniu pozytywnych relacji na linii firma-klient, jak również szef-pracownik. Kosze świąteczne są idealne dla podtrzymania dobrych stosunków z kontrachentami. Mogą być również sposobem na przypomnienie o sobie po dłuższej przerwie w kontaktach między firmami.  Jest to niewielki gest, który może skutkować odnowieniem relacji. Warto pokusić się o tą formę prezentu, zwłaszcza, że sami mamy wpływ na wielkość danego prezentu, na to co znajdzie się w danym koszu. Sami również możemy ustalić kwotę, do której firma oferująca kosze świąteczne skompletuje taki prezent za nas.  W okresie poprzedzającym najpopularniejsze święta w Polsce czyli przed Bożym Narodzeniem oraz Wielkanocą warto jest przemyśleć o kim powinniśmy pamiętać oraz kogo absolutnie nie możemy pominąć przygotowując kosze świąteczne.  Miłym gestem jest obdarowywanie pracowników, choćby drobnymi zestawami.
Mile widziane  są również upominki dla dzieci pracowników firmy. Paczki dla nich zazwyczaj składają się ze słodyczy i drobnych upominków, które można wybrać w porozumieniu z rodzicami, tak aby idealnie trafić w gust dziecka.
Kosze świąteczne powinny charakterem nawiązywać do danej  okazji i zależeć od upodobań osoby którą chcemy obdarować. Dobrze jest jeśli mamy rozeznanie  w tym co lubi dana osoba, jakie są jej preferencje smakowe i estetyczne.

Pojemnik, który będzie służył za kosz świąteczny, wcale koszem być nie musi. Równie dobrze może to być wiele innych przedmiotów. Wszystko zależy od pomysłowości oraz okazji z jakiej ofiarowujemy prezent. Oczywiście najbardziej popularne są kosze wiklinowe, ale mogą to być również   misa ceramiczna, ozdobna donica, drewniana skrzyneczka.  Wypełnieniem może być  siano, rafia, bibuła, suszone kwiaty. Owo wypełnienie zabezpiecza przedmioty znajdujące się w koszu podczas transportu, oraz stanowi dodatkowy element dekoracyjny.  Całość owinięta jest w folię celofanową, oraz przewiązana wstążką bądź rafią. Można dołączyć bilecik, który napisany odręcznie przez  szefa będzie miłym gestem w stronę obdarowywanego.  Do koszy świątecznych najczęściej wkłada się produkty spożywce takie jak wino, kawę, dobrą rozgrzewającą herbatę, czekoladki, nalewki, małe słoiczki marmolady bądź miodu. Mogą się tam znaleźć również mocniejsze alkohole.   Dodatkiem mogą być świeczki zapachowe, kadzidełka, czasem eleganckie kieliszki. Jeśli jest to kosz świąteczny z okazji Bożego Narodzenia można do niego włożyć również szampan, który będzie miłym dodatkiem sylwestrowym.

Firmy mogą zamawiać takie kosze świąteczne na stronie http://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/kosze-swiateczne/ . W ofercie  firmy Nobilia znajdują się kosze będące połączeniem  słodkości, produktów gourmet food, a także najwyższej jakości alkoholi. Oferuje to zarówno duże przepastne kufry jak i drobne zestawy prezentowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *